MAKSEVIISID

1) Krediitkaart
Visa, Mastercard, American Express, Maestro ja kõik muud Mastercard, Visa või American Expressi logoga krediitkaardid on lubatud. Krediitkaardiandmeid haldab otse pank.

2) PayPal
Selle makseviisiga ostu sooritamine kuvab PayPali veebilehe. Peate sisestama oma e-posti aadressi ja PayPal-konto parooli. Pärast registreerimist saate jätkata makseid PayPali kaudu, ilma et peaksite oma andmeid uuesti sisestama, ka järgnevate ostude puhul. PayPali kaudu ostmisel suunatakse klient pärast tellimuse lõpetamist PayPali sisselogimise lehele. Tellimuse summa debiteeritakse PayPal-kontolt tellimuse vormistamisel. Tellimuse tühistamise korral kas kliendi poolt või juhul, kui veebilehe omanik ei võta tellimust vastu, tagastatakse summa kliendi PayPal-kontole. Ostuprotsessi ajal ei ole saidi omanikul mingil ajal võimalik teada saada kliendi finantsteavet. Kuna andmeedastust ei toimu, ei ole võimalik, et neid andmeid pealtkuulatakse.

3) Pangaülekanne
Selle meetodi valimisel saate oma pangaandmed e-posti teel pärast ostu kinnitamist. Kui maksate pangaülekandega, saadetakse kaup välja alles siis, kui oleme kontrollinud, et krediit on meie pangakontole laekunud. Siiski on soovitatav saata e-posti teel pangakonto koopia, et ostetud kaup saaks broneerida teie nimele. Pangaülekande põhjendus peab sisaldama tellimuse numbrit ning tellija ees- ja perekonnanime. Pangaülekanne peab olema tehtud 3 päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kui makse ei laeku 5 päeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist, loetakse tellimus automaatselt tühistatuks.