ARSTI KOTID

Näitan kõiki 19 tulemust


Fantini nahktoodete arstikott: kvaliteet ja meisterlikkus

Meie nahast arstikotid on ühed väärtuslikumad ja jäljendamatumad käsitööesemed. Lisaks sellele, et need koosnevad väärtuslikest toorainetest, on neil väga pikk tootmisprotsess, mille jaoks saab iga arstikoti eraldada. kuni umbes 3 tundi tööd. Meie nahktooted pakuvad kvaliteetseid tooteid, mis on valmistatud hoolikalt valitud materjalidest ja lisavad metallist detaile, mis muudavad meie arstikottide mudelid ainulaadseks ja hinnatud kogu maailmas. Meie saidil on mitmesuguseid artikleid, sealhulgas meie armastatud nahast seljakotte. Mida te ootate? Huvi korral tule tutvu igaks elujuhtumiks ja vajaduseks sobivate toodete suure saadavusega.

Teie Itaalia käsitööna valmistatud nahast arstikott

Meie arstikottide kollektsioonid on valmistatud täielikult käsitsi kvaliteetsest nahast. Kui sul on äsja arstiks saanud kallim või oled ise just arstiks saanud, on parim ja sümboolseim kingitus kindlasti suurepärane käsitööna valminud nahastarstikott, mis saadab teda kogu kursuse vältel. tema elu. professionaalne karjäär. Nende kottide vastupidav nahk, mis on täielikult Itaalia päritolu, on üks vastupidavamaid nahku üldse ning koos meie esmavaliku metallist tarvikutega, mis on eseme struktuuri jaoks üliolulised, muudavad need esemed ajas vastupidavaks ja aastate jooksul töökindlaks.

Nahast arstikotid: stiil ja professionaalsus

Meie arstikotid võivad olla suurepäraseks kingituseks igale värskele arstiteaduskonna lõpetajale: mugavad, turvalised, lihtsalt käsitsetavad ja professionaalsed. Sobib suurepäraselt ka eriarstidele, peaarstidele ja õdedele, kes liiguvad terveid päevi haigla kabinettides ja koridorides. Tegelikult võimaldavad need teil tööriistu ja dokumente kaasas kanda, säilitades samal ajal alati stiili ja tõsiduse! Meie saidilt leiate erinevaid mudeleid ja värve alates moodsast arstikotist kuni klassikalisema ja vintage kotini, elegantsematest ja klassikalisematest värvidest, nagu must ja pruun, kuni elavamate ja originaalsemateni. sellised nagu punane ja kollane. Ja pärast arsti mantli ja koti selga võtmist, viimane lihv? Üks meie Fantini Pelletteria kollektsioonis olevatest käsitööna valmistatud nahast rahakottidest.