NAHAST KOTID MEESTELE

Näitan kõiki 25 tulemust

89,00 
89,00 
Allahindlus!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 84,00 €.Current price is: 79,00 €.
89,00 
89,00 
89,00 
135,00 
135,00 
85,00 
85,00 
85,00 
85,00 

Nahast kotid meestele: kandke kõike, mida vajate, kaasas

Parimad meeste nahast õlakotid ootavad Sind meie e-poes. Kui reisite tööle või lõõgastavale puhkusele, sobib nahast meeste õlakott teile kogu päeva saatjaks. See on kasulik teie reisidel, sest saate alati kõike, mida vajate, täielikus mugavuses kaasas kanda. Fantini Pelletteria nahast meeste õlakotid on mugavad ja mitmekülgsed. Leiate need saadaval erinevates stiilides, värvides ja suurustes. Looduslikud toonid ja lihtsad värvid, mis sobivad teie garderoobiga, muudavad selle tarviku parimaks lahenduseks igaks juhuks, isegi kui teil on kiire ja teil pole aega kõiki kombinatsioone valida. Need käsitööna valminud nahast kotid meestele annavad teie rõivastele, nii elegantsele kui ka igapäevasele, klassitsismi ja originaalsuse puudutuse. Viimane lihv iga teie välimuse jaoks? Meeste rahakott, vaadake meie veebisaiti, et leida teile kõige sobivam mudel!

Valige Made in Italy nahast meeste õlakott

Nahast meeste õlakott Fantini Pelletterialt garanteerib teile kvaliteetse eseme, käsitööna valminud ja stiilse eseme ainulaadsuse, detailide pedantse täiuslikkuse. Kui teile meeldib tõeline käsitöö, valige Fantini Pelletteria nahast kotid meestele. Aksessuaar, mida teile pakume, on loodud teile: meie nahktoodete ettevõte on loonud meeste nahast koti, mis ühendab endas praktilisuse ja elegantsi. Dünaamiline ja hõlpsasti kombineeritav igat tüüpi rõivastega – nende nahkkottidega on teie käsutuses alati kõik isiklikud esemed, mida vajate. Lisaks saate iga oma välimuse sobitada ka ühe meie saadaoleva meeste Toscana nahast seljakotiga meie saidil.

Mugavus ja elegants: avastage meie nahast kotid meestele!

Meie meeste nahast õlakotid on valmistatud asjatundlike käsitööliste poolt, kes pööravad iga päev ja igal sammul tähelepanu naha töötlemisele, et luua kvaliteetne toode. Meie nahast kotid meestele saab kanda üle õla või üle õla, igal juhul on teil alati käed vabad. Meie õlarihmad on saadaval erineva mudeli ja kujuga, igaüks neist on kaunistatud detailidega, mis panevad sind iga päev oma uude kotti armuma! Saadaolevad värvid ulatuvad mustast pruunist kuni kesköösiniseni, need sobivad teie iga välimusega, alates särgist kuni teksajakini. Lisaks koosnevad meie nahast kotid meestele paljudest metallist lukuga välis- ja sisetaskutest. Isegi sisemuses, mis on avar ja mahukas, on lahtrid ja taskud, kuhu saab panna päikeseprillid, rahakoti, raamatud, võtmed ja palju muud. Iga mudel on ainulaadne, kandke seda alati! Meie saidilt leiate ka palju meeste nahast vööde mudeleid, mida saate sobitada, avasta need kõik!