NAISTE VÖÖD

Näitan kõiki 35 tulemust


Naiste nahast vööd: aksessuaar, mis tõstab teie figuuri esile

Klassiline puudutus, millel võib olla teie välimusele tohutu mõju: teie naiste nahast vöö, salarelv, mis võib täiustada iga riietust. Naistemaailma jaoks on vöö sama oluline kui iga teine ​​aksessuaar: selle eeliseks on see, et see ei ole hooajaline objekt, mistõttunaiste musta vööt saab kanda nii suvel kui talvel; selle suurus, paksus, värv, pandla kuju, muster on kõik elemendid, mis muudavad teie riietuse vastupandamatuks. Meie Fantini Pelletterias pakume suures valikus erinevat tüüpi naiste nahast vöid: elegantsete kleitide vööd, naiste elastsed vööd, õhukesed vööd, kootud vööd ja palju muud. Stiilse naise saladus peitub detailidele tähelepanu pööramises ning nahast vöö on kindlasti väike aksessuaar, mis võib palju muuta. Iga välimuse viimistlus? Üks meie nahkkottidest, mille on kujundanud Fantini Pelletteria, meie saidilt leiate palju mudeleid ja lai värvivalik, sobitage oma lemmikuga!

Kus esteetika kohtub käsitööga: naiste nahast vööd

Fantini Pelletteria filosoofia aluseks on väga oluline põhimõte: leida õige tasakaal trendikate maitsete ja vormide ning klassikalise käsitöötehnika vahel, mis muudab iga meie toote omalaadseteks ainulaadseks. Nahast naiste vöö on meie jaoks väga oluline ese. Vööd võivad tunduda lihtsad ja kergesti leitavad tooted, kuid kvaliteetsed on väga haruldased: need ei ole hooajaline aksessuaar ega teatud moe järgi, vaid kui vöö on valmistatud nahast, muutub see osaks meie garderoobist kogu eluks, sest meie tooted on kõik uuritud, disainitud ja loodud pika eluea ja maksimaalse mugavuse tagamiseks. Ärge andke alla Itaalia käsitöö kvaliteedist, valige meie lehelt ka naiste nahast rahakotid a>.

Naiste nahast vöö: vali Fantini Pelletteria!

Meie sait pakub erinevaid mudeleid käsitööna valmistatud naiste nahast rihmadest, mis on valmistatud päris Firenze nahast. See materjal tagab vastupidavuse ja paindlikkuse tootele, millest see on valmistatud, ning seetõttu on meie vööd kauakestvad, ei riku ja on mugavad. Nahk on ka elegantsi ja rafineerituse sümbol, tegelikult on meienaiste nahast vööd suurepärase klassi embleem. Meie pood võimaldab kliendil valida oma maitsele ja isikupärale kõige paremini sobiva vöö suuruse ja mudeli. Esem võib koosneda laiematest või kitsamatest pannaldest, mida kaunistavad ka metalldetailid, mis on rafineeritumad, näiteks lihtsad sisestused, või rohkem kivimit ja alternatiive, nagu vältimatud naastud. Meie naiste nahast vööd on saadaval laias värvivalikus, alates klassikalisest ja elegantsest, nagu must ja pruun, kuni konkreetsemate toonide ja toonideni, nagu hall ja beež, kuni elavamate värvideni nagu punane ja kollane. Alates õhtusöögist koos sõpradega, lõpetades pööraste ostlemise ja töökohustustega – meie naiste nahast vööd saadavad teid kõikjal ja igas olukorras – meie mudelite valik on lai, mida te ootate? Meie veebisaidil on saadaval ka naiste nahast seljakotid, avastage kõik uued tooted.