NAHAST RATASTEGA REISIKOHVER

Näitan kõiki 7 tulemust

Allahindlus!
Original price was: 325,00 €.Current price is: 299,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.
Allahindlus!
Original price was: 365,00 €.Current price is: 345,00 €.

Nahast käru: lase reisidel kaasas olla unikaalne käsitööna valminud aksessuaar

Meie nahast kärud on täiuslik luksusaksessuaar reisimise, elegantsi ja mugavuse austajatele. Need vastupidavad ja hästi organiseeritud ehtsast nahast aksessuaarid ühendavad endas ratastel transporditava kohvri mugavuse ülimalt vastupidava materjali, näiteks naha, kvaliteediga. Meie nahast kärud, mis on saadaval nii käsipagasis kui ka suuremates suurustes, sobivad ideaalselt igaks sündmuseks, alates lühikesest väljas veedetud nädalavahetusest kuni pikaajalise reisini. Erinevad nahast kohvrite mudelid võivad olla erineva kujuga ja kaunistatud originaaldetailidega nende valmistamise käigus, mis toimub täielikult käsitsi. Lisaks oleme aastaid spetsialiseerunud ka nahast seljakottidele nii meestele kui naistele, ärge jääge uudistest ilma ja ärge loobuge Itaalia tipptasemest!

Tänu nendele fantastilistele nahast kohvritele on teie reiside mugavus ja klass

Praktilised ja funktsionaalsed kõikideks reisideks, meie kärud on valmistatud nahast ning neid pakutakse erinevates suurustes ja erinevates mudelites. Need on varustatud käepidemete ja õlarihmaga ning eemaldatava teleskoopkäepidemega. Tõmblukuga suletav käru sisemus koosneb ühest küljetaskuga sektsioonist. Praktilised taskud, alati lukuga suletavad, on kantud nii koti esi- kui ka tagaküljele. Meie nahast kohvritel on elegantne disain, mis on veelgi rafineeritud tänu käsitsiõmblusega viimistletud tippkvaliteediga nahale. Kui olete mees või naine, kes armastab reisimist, ei saa teie pagas olla ilma nahast iluta leiate meie veebisaidilt teile parima mudeli.

Reisige Fantini Pelletteriaga, valige oma nahast käru!

Kui olete reisi- ja seiklussõber, kes soovib reisida mugavalt ja elegantselt, on meie nahast kärud teie jaoks! Nende asjadega saate valida endale meelepärase teekonna, sest meie nahast ja unisex kohvrid sobivad igasse kohta, kuna neil on mugavad rattad, mida on lihtne kõikjale transportida. Ära jäta kasutamata võimalust reisida stiilselt, vali oma maitsele ja isikupärale kõige paremini sobiv nahast käru mudel, naudi värvide ja vormidega. Need on ruumikad ja vastupidavad esemed, millel on mitu taskut, et mahutada kõik seikluseks vajalikud esemed. Lisaks, kui soovite oma nahast kohvrite komplekti täiendada, ärge jätke meie veebisaidil nahka kotid , kasulik, kui soovite mugavalt ja kergelt reisida.