NAHAST DOKUMENDIHOIDJAD

Näitan kõiki 10 tulemust


Käsitsi valmistatud nahast dokumendihoidjad

Kasutatud materjalide vastupidavus ja meie nahast dokumendihoidjate käsitsi valmistatud töötlus jätavad teile kolleegidele ja eelkõige klientidele hea mulje. Tegelikult on just pisidetailidest näha inimese professionaalsust ja organiseeritust töökohal. Lisaks saate oma kontori välimuse täiendamiseks kombineerida oma nahast dokumendihoidja laia valikuga nahast ärikohvrid, et saaksite olla alati professionaalne ja stiilne igal oma päevahetkel.

Hallake oma päeva paremini meie nahast dokumendihoidjaga

Nahast dokumendihoidjad, mis on praktilised kaasas kandmiseks ja elegantsed kolleegidele ja sõpradele näitamiseks, on ideaalsed nii meestele kui naistele, on igapäevaelus asendamatud kaaslased. Tänu lugematutele lahtritele ja taskutele võimaldavad nahast dokumendihoidjad alati paberid ja kontoripaberid käepärast olla, et olla organiseeritud ja tõhus igal tööpäeva hetkel. Tähelepanu detailidele ja viimistlusele lisab meie käsitööna valminud nahast dokumendihoidjatele näpuotsakese täiustust. Et ükski uudis ilma ei jääks, vaadake ka nahkkottide kollektsiooni. meie veebisaiti, mis võivad olla kasulikud, kui olete ärimees või naine, kes peab töö, rongi ja taksoga reisides ühest kohast teise kolima.

Fantini Pelletteria nahast dokumendihoidja meestele või naistele, klass, elegants ja praktilisus ühes tarvis

Alati laitmatu välimus on see, mida iga endast lugupidav ärimees ja naine soovib saada. Kuidas teha? Lihtne, valides Fantini Pelletteria nahast dokumendihoidja. Meie mudelid, mis on esindatud mitmes värvitoonis ja stiilis, on elegantsi ja rafineerituse embleemid. Lisaks sellele, et need on valmistatud ühest prestiižseimast materjalist, nimelt nahast, on need meisterdatud käsitööliste poolt, kes on tähelepanelikud toote kvaliteedile, mis on meie esimene huvi! Meie nahast dokumendihoidjad on kaine ja professionaalse välimusega, elegantse viimistluse ja tõmblukuga, mis muudavad iga mudeli rafineeritumaks ja kaunistatumaks. Neil võib olla ka palju sektsioone, mis võimaldavad teil erinevaid kaarte ümber järjestada. Tegelikult on meie esemed saadaval nii väikesed, mis sisaldavad krediitkaarte, passi, juhiluba jne... aga ka suuri, A4 formaadis, et saaksid kaasas kanda ka lehti, lepinguid ja olulisi dokumente. See on mugav, kuid samas ka kõrgmoodne aksessuaar, mis täiendab iga teie välimust. Lisaks on meie pood juba aastaid olnud tähelepanelik arstikottide valmistamisel, mida leiate meie saidil erinevates mudelites ja värvides, valige oma.