TUALETT TARVETE KOTT

Näitan kõiki 4 tulemust


Nahast ilukohver meestele ja naistele, vali Fantini Pelletteria!

Kui otsite osavate käsitööliste valmistatud reisiilukohvreid, olete õiges kohas! Naha, hinnalise ja luksusliku materjali, töötlemine toimub täielikult käsitsi, meie kauplus pöörab igas tootmisetapis tähelepanu toote kvaliteedile, et kliendile pakutaks viimistletud, kaunist ja täpset eset. Meie reisi nahast ilukohvrid sobivad ideaalselt nii meestele kui naistele, mugavad, ruumikad ja rafineeritud. Lisaks leiate meie saidilt ka fantastilisi reguleeritavaid ja sobivaid nahast põnnikotte sest see viib teid kõikjale!

Käsitööna valmistatud nahast ilukohver: elegantne ja praktiline

Meie unisex nahast ilukohvrite kollektsioonis on tooted, mille on kujundanud meie tipptasemel nahktoodete ettevõte. Väikese ja range viimistlusega reisiilukohvrid on vastupidavad ja valmis teiega koos seiklustele vastu astuma! Lisaks sellele, et neil on mitu sisemist sektsiooni, on neil ka taskutega tõmblukuga sulgurid, mis sisaldavad kõiki kehahoolduseks vajalikke esemeid alates meigist kuni hambaharja ja -pastani. Lisaks on teie käsutuses erinevat värvi ilureisikohvrid, kõige elegantsem must, mesi on särtsakas värv, pruun on suurepärane klassika, valige värv, mis sobib kõige paremini teie isikupära ja teie vajadustega. teie maitsele ! Meesterahvale kutsume lisaks meeste nahast ilukohvrile avastama ka meie rahakotte nahast meestele!

Kas olete valmis reisima meie nahast ilukohvritega!

Ilukohver ei saa kunagi puududa endast lugupidava reisija, olgu siis mehe või naise kohvrist. See taskute ja lukuga nahast ümbris on mõeldud igat tüüpi reisimiseks, hotellides, telkides, lühemateks reisideks või pikemaks peatumiseks. Sees saate ohutult ja hügieeniliselt hoida kõiki oma isikliku hoolduse ja puhastusvahendeid koos lahtritega kõikide pudelite, parfüümide ja vannitoatarvete jaoks. Meie nahast ilukohver on tegelikult funktsionaalne, kaitstes selle sisu vee ja löökide eest. Meie käsitööna valminud ilukohver on stiilne aksessuaar, mis muudab iga puhkuse moekaks! Kui otsite ka aksessuaare, mis teiega töökohal kaasas käib, vaadake meie kollektsiooni nahast portfell!